انتخاب مطهری و پزشکیان به عنوان گزینه‌های فراکسیون امید برای نایب رئیسی مجلس

فراکسیون امید

سخنگوی فراکسیون امید از انتخاب علی مطهری و مسعود پزشکیان به عنوان گزینه‌های این فراکسیون برای نایب رئیسی مجلس دهم خبر داد.

محمدعلی وکیلی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست امروز این فراکسیون، گفت: نشست فراکسیون امید امروز به ریاست آقای محمدرضا عارف برگزار و مقرر شد که ما گزینه‌ای برای ریاست دائم مجلس در دوره دهم نداشته باشیم.

وی افزود: در این نشست آقایان علی مطهری و مسعود پزشکیان به عنوان گزینه‌های فراکسیون امید برای نایب رئیسی هیئت‌رئیسه دائم مجلس دهم با رأی اکثریت اعضای فراکسیون انتخاب شدند.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه اعضای فراکسیون آقای محمدقسیم عثمانی و خانم پروانه مافی را به عنوان کاندیداهای فراکسیون امید به عنوان نامزدهای کارپردازی هیئت‌رئیسه مجلس  دهم  انتخاب کردند.

وکیلی با اشاره به گزینه‌های فراکسیون امید برای کارپردازی هیئت‌رئیسه مجلس، گفت: در این جلسه بنده، خانم سهیلا جلودارزاده و آقایان رمضانعلی سبحانی‌فر،‌ علیرضا رحیمی، علی‌اصغر یوسف‌نژاد و عبدالکریم حسین‌زاده به عنوان نامزدهای این فراکسیون برای دبیری هیئت‌رئیسه مجلس دهم انتخاب شدیم.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *