دستگیری یکی از متهمان نزاع مسلحانه و مرگبار خرم آباد در تهران

اسلحه شکاری

یکی از متهمان نزاع مرگبار و مسلحانه خرم‌آباد، شب گذشته در تهران دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ 25 اردیبشهت سال جاری پسر جوانی در نزاع مسلحانه در خرم‌آباد به قتل رسید و ضارب این نزاع مرگبار از صحنه وقوع قتل گریخت.

شب گذشته یکی از متهمان 28 ساله این پرونده در خیابان گلشن‌دوست تهران دستگیر و صبح امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد؛ وی درباره جزئیات قتل پسر جوان به قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت گفت: بعد از ظهر شب وقوع حادثه من برای خرید شارژ تلفن همراه به مغازه رفتم که چهار نفر از دوستانم را آنجا دیدم؛ یکی از دوستانم به نام سهراب حین برگشت از مغازه به من فحاشی کرد که با او درگیری لفظی پیدا کردم و درگیری ما آنجا خاتمه یافت.

وی ادامه داد: حدود نیم ساعت بعد، یکی از دوستانم به نام بهرام که از درگیری باخبر شده بود با من تماس گرفت و جریان دعوا را پرسید، حدود یک ساعت بعد از تماس بهرام، سهراب تماس گرفت، با فحاشی، تلفن را قطع کرد؛ بعد از آن به پارک پردیسان رفتم، در آنجا چند نفر از دوستانم را دیدم، بعد سهراب با خوروی 206 و تعدای سرنشین به آنجا آمد که به او گفتم چرا پشت تلفن فحاشی کردی؟ و او گفت “برو”؛ در یک لحظه درگیری شروع شد و چند نفر از دوستان وی که در انتهای پارک حضور داشتند، با چوب و سنگ به سمتم حمله‌ور شدند، من از سوی یکی از طرفین درگیری به نام محسن از ناحیه لب و دندان مجروح شدم و  سنگ به طرفشان پرتاب کردم که ناگهان یک خودروی پژو پارس با چند سرنشین در حالیکه سر و صورت پوشیده داشتند با اسلحه کلاشنیکف شروع به تیراندازی کردند و همه فرار کردیم.

پس از اظهارات متهم این پرونده،‌ وی به دستور قاضی ایلخانی برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی خرم‌آباد قرار گرفت.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *