خفه کردن زن جوان در منزلش/ قصد متهمان برای گمراه کردن کارآگاهان

کشف جسد

شب به منزل برگشتم از پشت در صدای گریه دختر یک ساله‌ام را شنیدم، زمانیکه زنگ زدم، دختر ۳ ساله‌ام در را باز کرد؛ از او پرسیدم مادرت کجاست، گفت در اتاق خوابیده است؛‌ به محض اینکه وارد اتاق شدم …

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ حدود ساعت 21 روز گذشته مأموران کلانتری 169 مشیریه خبر قتل زن 25 ساله افغانستانی به نام نیلوفر را در منطقه مشیریه به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

با حضور قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم مشخص شد مقتول بر اثر فشار به عناصر حیاتی گردن و خفگی جان خود را از دست داده است همچنین آثار ضربات چاقو بر روی دست مقتول نشان می‌داد که قاتل یا قاتلان قصد گمراهی کارآگاهان و وانمود کردن به خودکشی مقتول را داشته‌اند.

دقایقی بعد تحقیقات درباره این جنایت آغاز شد و همسر نیلوفر در اظهاراتش به بازپرس گفت: از روز جمعه (7 اردیبشهت) سر کار بودم، حدود ساعت 8 شب زمانیکه به منزل برگشتم از پشت در صدای گریه دختر یک ساله‌ام را شنیدم، زمانیکه زنگ زدم، دختر سه ساله‌ام در را باز کرد، از او پرسیدم مادرت کجاست، گفت در اتاق خوابیده است؛‌ به محض اینکه وارد اتاق شدم با جسد همسرم مواجه شدم و بعد با پلیس تماس گرفتم.

اما کودک سه ساله مقتول حرفهای متفاوتی را به زبان آورد و به بازپرس گفت: پدرم و دوستش با هم دعوا کردند و بعد پدرم با مادرم دعوا کرد و رفت.

تحقیقات در رابطه با این قتل ادامه داشت که مرد و زن میانسال افغانستانی به محل قتل مراجعه کردند و مرد میانسال درباره علت حضور در آنجا به بازپرس گفت:  من با پدر نیلوفر خویشاوند و فامیل هستم،؛ ساعتی پیش پدر نیلوفر با من تماس گرفت و گفت دخترش به قتل رسیده است که من به همراه همسرم، ماشینی کرایه کردیم و به اینجا آمدیم، از جریان قتل نیلوفر نیز اطلاعی ندارم.

زن افغانستانی نیز به بازپرس گفت: ساعتی پیش، پسرم برای من و پدرش از قلعه‌حسن‌خان ماشین دربستی کرایه کرد و به اینجا آمدیم، از بقیه ماجرا خبری ندارم و نمی‌دانم چرا پسرم ما را اینجا فرستاد.

پس از اظهارات سه متهم این پرونده،‌ آنها به دلیل اظهارات صد و نقیض بازداشت شدند و تحقیقات در رابطه با این جنایت ادامه دارد.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *