سیستم پیام بومیYou Tube راه اندازی شد

سیستم پیام بومیYou Tube راه اندازی شد

You Tube به زودی ظاهر بسیار جالبی پیدا خواهد کرد : برنامه پیام های بومی
ظاهراً You Tube متوجه این موضوع شده است که مردم دوست دارند که در مورد ویدیو های موجود در You Tube صحبت کنند اما فضای اظهار نظر در مورد این ویدیوها ، دوستانه و صمیمی نمی باشد ( البته منظور بیشتر موضوعاتی است که در مورد آن در اینترنت بحث می شود ) .

همراه تک‌شو بمانید.

بنابراین به نظر می رسد که ساده ترین راه حل این است که You Tube نرم افزار پیام مستقیم خود را بسازد . این به این معنی است که اگر شما دیگر نیازی ب کپی کردن لینک ها و انتخاب و ارسال آنها به برنامه ی message مورد نظر خود ندارید . شما به آسانی می توانید ویدیو ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به راحتی با نرم افزار You Tube با آنها چت کنید . در ظاهر جدید این برنامه شما یک ایکون جدید message دارید که می توانید با انتخاب آن شروع به مکالمه با گروه دوستانتان کرده و در مورد هر چیزی اظهار نظر کنید .

 سیستم پیام بومیYou Tube راه اندازی شد

با این ایده  شما وقت بیشتری را در نرم افزار You Tube سپری می‌کنید ، و ویدیو های بیشتری می‌ببینید و این بدین معناست که تبلیغات بیشتری برای Google به دست می آید . ایده‌ی بدی نیست ، اما نمی دانیم در آینده چه پیش می آید . سیستم پیام های بومی در You Tube امروز برای تعداد کمی از کاربران مورد استفاده می باشد و این امکان در آینده ای زود برای بقیه کاربران نیز فراهم خواهد بود.

Wired phonearena

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *