با صدور نامه‌ای جهانگیری اظهارات تندش علیه روحانی را تکذیب کرد

جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور در واکنش به انتشار گسترده یک سخنرانی از او علیه عملکرد روحانی به وزیر اطلاعات نامه نوشت.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری ایران و جهان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول‌رئیس‌جمهور، به دنبال انتشار خبری سراسر کذب در برخی از کانال‌های تلگرامی از جمله کانال‌هایی موسوم به “کانال تلگرامی سایبری عمار و کانال تلگرامی نه ده” با عنوان ” جزئیات سخنان تند منتسب به جهانگیری در جمع کارگزاران و حمله شدید وی به روحانی” و باز نشر وسیع آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، معاون اول رئیس‌جمهور ضمن تکذیب این خبر سراسر دروغ، دستور شناسایی و برخورد قاطع با این‌گونه مراکز که هدفی جز تضعیف و تخریب دولت و رئیس‌جمهور و نیز تشویش افکارعمومی ندارند را به وزیر اطلاعات صادر کرد.

متن دستور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علوی

وزیر محترم اطلاعات

با سلام

تمام مطالبی که به اینجانب نسبت داده شده سراسر کذب می‌باشد. لطفاً‌ نسبت به شناسایی و برخورد قاطع با این‌گونه مراکز که هدفی جز تضعیف و تخریب دولت و رئیس‌جمهور و نیز تشویش افکارعمومی ندارند، انجام دهید و نتیجه را اعلام کند.

رونوشت: جناب آقای جعفری دولت آبادی، دادستان محترم تهران جهت اطلاع

گفتنی است اخیرا مخالفان دولت به راه اندازی عملیات و جنگ روانی گسترده علیه دولت اقدام کرده اند که برای آگاهی بیشتر مردم شریف و هوشمند ایران به برخی از نکات قابل اهمیت در این باب اشاره می‌شود:

1-زیر سوال بردن و نفی دستاوردهای ارزشمند داخلی و خارجی دولت با توسل به انواع شیوه های غیراخلاقی همچون جعل و انتشار گسترده اخبار کذب در دستور کار برخی از رسانه ها به ویژه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

2- نگاهی اجمالی به سخنرانی ها و عملکرد معاون اول محترم رئیس جمهور بیانگر دغدغه و توجه ویژه ایشان به حفظ یکپارچگی و کمک به ارتقاء سطح کارآمدی دولت است ضمن آنکه روابط کم نظیر و صمیمانه معاون اول محترم با رئیس محترم جمهوری بر کسی پوشیده نیست.

3- معاون اول محترم رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید تاکنون درهیچ جلسه حزبی شرکت نکرده و همچون ریاست محترم جمهوری و سایر اعضای دولت تمام همت و توان خود را صرف حل مشکلات و معضلات فراروی کشور و نظام به ویژه مشکلات اقتصادی از طریق اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی نموده اند.

4- بدون تردید این دست اقدامات ناشایست مصداق بارز عملیات روانی سازماندهی شده بوده و هدف اصلی آن ایجاد انشقاق و چند دستگی در ارکان نظام و هم جهت با سیاستها و خط تبلیغی دشمنان نظام اسلامی و سرویس های اطلاعاتی بیگانه قابل ارزیابی است.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *