قالیباف مرد عرصه‌های سخت است‌ ذوالنور: مردم به علت ناکارآمدی برخی مدیران با مشکلات “اقتصادی” و “بیکاری” روبرو هستند

ذوالنور

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز متأسفانه در اثر ناکارآمدی بعضی از مدیران مدعی، مردم با مشکلات عدیده اقتصادی، بیکاری، افسارگسیختگی فرهنگی و وادادگی در عرصه دیپلماسی روبه‌رو هستند.

به گزارش خبرگزاری ایران و جهان از قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنور عصر امروز در دیدار قالیباف با مردم استان قم که در مسجد امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد،  با اشاره به اینکه تعیین سرنوشت و حرکت به سمت تحقق آرمان‌های امام (ره) و اهداف مقدس انقلاب اسلامی در قالب انتخابات برای ما فراهم‌شده است اظهار داشت: امروز متأسفانه در اثر ناکارآمدی بعضی از مدیران مدعی، مردم با مشکلات عدیده اقتصادی، بیکاری، افسارگسیختگی فرهنگی و وادادگی در عرصه دیپلماسی روبه‌رو هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم با انتخابی درست می‌توانند در تحقق اهداف انقلاب و تعالی ملت آن‌گونه کهشان آن‌هاست تحول جدی را رقم بزنند افزود: همه جبهه انقلاب خوشحال‌اند که امروز بهتر از دیروز به وحدت و انسجام دست پیداکرده‌اند.

وی بابیان اینکه قالیباف مرد عرصه‌های سخت است خاطرنشان کرد: کارنامه ایشان در دوره جنگ به‌عنوان سرداری کارآمد در جهاد بزرگ مردم ایران نقش‌آفرینی کرد.

به گفته ذوالنور، در دورانی که به علت رکود و بی‌عرضگی، مدیریتی حاکم است یک دیوار ساختگی درست کرده‌اند و همه مشکلات را پشت دیوار پناه گرفته‌اند که به اسم عدم رابطه با دنیا یک فریب عمومی است.

وی با تأکید بر اینکه کشور در عرصه‌های مختلف نیازمند تحول است گفت: قالیباف در دورانی که قفل سنگین رکود بر همه عرصه‌ها بود اعتلا و شکوفایی ایجاد کرد. همچنین هرکدام از کاندیداهای جبهه انقلاب پیروز شوند افتخار جبهه انقلاب است.

ذوالنور خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان دنبال القای ناکارآمدی نظام هستند باید با مدیریت جهادی بروز کارآمدی نظام اسلامی را داشته باشیم و گام اساسی در عرصه رفع مشکلات معیشتی مردم صورت بگیرد.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *