شهنازی: از وزیر ارتباطات دعوت کردیم با ورزشکاران ملاقات و آنها را تشویق کند

139608140908477112415094

شاهرخ شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایران و جهان، درخصوص دیدار امروز اعضای هیئت اجرایی با آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات اظهار داشت: این نشست بیشتر به این دلیل برگزار شد که با توجه به فضای موجود حمایت بیشتری از ورزش انجام شود و موضوعات کلی مطرح شد. همچنین از وزیر ارتباطات با توجه به جوانی وی دعوت کردیم تا برای ایجاد انگیزه با ورزشکاران ملاقات و آنها را تشویق کند که این موضوع از سوی وی مورد استقبال قرار گرفت.

دبیرکل کمیته ملی المپیک افزود: وزیر ارتباطات روحیه ورزشی خوبی دارد و معتقد بود با توجه به اینکه ورزش مهمترین ابزار برای مقابله با مشکلات فرهنگی و اجتماعی است این حمایت‌ها می‌تواند کمک زیادی به روحیه ورزشکاران و جامعه کند.

شهنازی همچنین از ارائه گزارش توسط اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران در المپیک نوجوانان خبر داد و گفت: رحیمی در این نشست اعلام کرد که تاکنون 26 سهمیه توسط ورزشکاران کسب شده و هنوز هم فرصت برای افزایش تعداد سهمیه‌ها وجود دارد.

وی در خصوص دیدار صالحی امیری با نوبخت گفت: به دلیل سفر دکتر نوبخت این دیدار با معاونان وی انجام شده و ظاهرا قول دادند تا قبل از بازی‌های آسیایی بخشی از بودجه کمیته ملی المپیک پرداخت شود.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *