تغییرات در شهرداری تهران تا ۱۵ روز آینده/ سهم خواهی اعضای شورا برای انتصابات

1397023011571430314185904

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری ایران و جهان، با مشخص شدن  سید محمد عالی افشانی دومین شهردار تهران در پنجمین دوره شورای شهر تهران زمرمه‌های تغییرات در معاونت‌ها،شهرداران مناطق و روسای سازمان‌ها و شرکت ها آغاز شد.

این در حالی است که اعضای شورای شهر تهران( رای دهندگان)  به افشانی نیز انتظاراتی را برای بکارگیری نیروهای معرفی شده در شهرداری تهران دارند به طوری که همزمان با انتخاب افشانی به عنوان شهردار تهران رایزنی‌ها اعضای شورای شهر با افشانی آغاز شد.

در همین زمینه اعضای شورای شهر تهران برخی از افراد را برای معاونت‌ها و شهرداران مناطق به افشانی پیشنهاد داده و از وی خواسته‌اند که از این افراد استفاده کند و این در حالی است که قرار است  تا اوایل تیرماه تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران صورت گیرد.

سید محمد علی افشانی شهردار تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: اینکه گفته می‌شود شهردار تهران برای برخی انتصاب‌ها تحت فشار است، اخبار شبکه‌های اجتماعی است و فشار و یا سفارش خاصی برای انتصاب‌ها در شهرداری تهران نیست.

وی افزود: فشاری برای انتصاب‌ها نبوده و نیست و از طرف هیچ فرد یا گروهی پیشنهاد اجباری برای انتخاب مدیران شهری نیز نبوده است.

در حالی شهردار تهران فشار بر روی انتصابات از سوی اعضای شورای شهر تهران را انکار کرده است اما اخبار دیگری حکایت از آن دارد که گروه‌های سیاسی در شورا دست به کار شده اند و حتی اسامی افراد مد نظر خود در شهرداری را نیز آماده کرده‌اند.

در هر صورت تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *