سرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی

index678

جانشین رییس پلیس پیشگیری پایتخت از سرقت نافرجام مسلحانه از یک طلافروشی در تهرانسر خبر داد.

به گزارش ایران و جهان پرس،  سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر عنوان کرد: ساعت ۲۰۵۰ شب گذشته حسب اخبار واصله به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر شنیده شدن صدای تیراندازی در خیابان رجایی تهرانسر، ماموران گشت کلانتری به سرعت به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران اثر گلوله‌هایی بر روی شیشه‌های یک طلافروشی مشاهده شد که پس از بررسی‌های پلیسی و بازبینی دوربین‌های مداربسته مشخص می‌شود دو نفر سارق قصد سرقت داشتند.

سرهنگ موقوفه‌ای در ادامه بیان داشت: سارقان به صورت پیاده در یک لحظه به فاصله نیم متری به ویترین مغازه نزدیک شدند و یکی از آنان که صورت خود را با پارچه سفید رنگ پوشانده بود با اسلحه کلت کمری چهار تیر بسمت ویترین شلیک کرد که بعلت استحکام و ضد سرقت بودن شیشه‌ها نشکست.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق دیگر که بینی اش را با چسب چسبانده بود و ساک دستی دستش داشت پس از شلیک گلوله‌ها توسط همدستش به نرده‌های نصب شده روی شیشه چند مشت زد که نتیجه‌ای نداد.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت اشاره کرد: سارقان که در اقدام خود ناکام شده بودند فرار را بر قرار ترجیح دادند و با موتورسیکلتی که ۲۰ متر جلوتر راکبش نبش کوچه‌ای منتظرشان بود سوار آن شدند و به سمت بزرگراه آزادگان متواری شدند.

وی در خاتمه ضمن اشاره به اینکه در این حادثه کسی صدمه ندید و تلاش جهت شناسایی سارقان و دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد از واحد‌های صنفی خواست تا با رعایت نکات ایمنی مانع از وقوع سرقت شوند.

محمد محسن شجاعی

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *