شکاری با قرارداد دائم در پرسپولیس

88

به گزارش ایران و جهان پرس، رضا شکاری، مهاجم ۲۱ ساله سابق تیم فوتبال روبین کازان روسیه و ذوب آهن اصفهان که با مدیران پرسپولیس به توافق رسید، تا فردا (یکشنبه) قرارداد خود را رسمی خواهد کرد تا در تمرینات تیم سرخپوش حاضر شود.

همچنین چندی پیشر درحالیکه شایعه شده بود، این بازیکن با قرارداد قرضی به پرسپولیس خواهد آمد، اما قرارداد او دائم خواهد بود و در پرسپولیس به مدت دو یا سه سال بازی کند. رضا شکاری پس از  عضویت در ذوب آهن، به روبین رفت، اما در این تیم بازی نکرد و سپس جدا و راهی پرسپولیس می شود.

قرار است جلسه نهایی او با مدیران پرسپولیس تا فردا (یکشنبه) برگزار شود تا او در تمرینات روزهای آخر پیش از سفر به ترکیه حضور داشته باشد.

البته سرخپوشان به جز جذب شکاری، درصدد به خدمت گرفتن مهاجم ازبکستانی هستند تا همراه با علی علیپور، مهدی ترابی، مهدی شریفی، سیامک نعمتی و محمد امین اسدی، مشکلی در خط حمله نداشته باشند، هرچند پست اصلی ترابی و نعمتی  مهاجم نوک نیست.

لازم به ذکر است، سایت اسپورت باکس روسیه چندی پیش درباره حضور شکاری در پرسپولیس نوشت: هزینه انتقال این بازیکن به پرسپولیس ۲۵۰ هزار یورو تخمین زده می‌شود. احتمال دارد این بازیکن با توجه به اینکه در روبین شماره پیراهن ۷۰ را برتن می‌کرد، در پرسپولیس نیز این شماره را بپوشد.

محمد مجتبی شجاعی

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *