آغاز عملیات بازسازی میدان حسن آباد از هفته آینده

286

به گزارش ایران و جهان پرس، درباره آخرین اقدام‌ها صورت گرفته برای بازسازی میدان حسن آباد گفت: همانطور که شاهد هستید پوشش نمای بیرونی میدان حسن آباد انجام شده و مهندس ناظر نیز برای اجرای مرمت و بازسازی میدان حسن آباد انتخاب شده است.

آبادیان با اشاره به این نکته که بازسازی میدان حسن آباد ظرف هفته آینده آغاز می‌شود، افزود: در حال حاضر مقاوم سازی بنای حسن آباد انجام شده و امید است بتوانیم هفته آینده بازسازی میدان حسن آباد را آغاز کنیم.

شهردار منطقه ۱۱ در پاسخ به این سوال که چه میزان از هزینه‌های بازسازی میدان حسن آباد از مالکان مغازه‌های آسیب دیده اخذ می‌شود، تصریح کرد: درباره نحوه تقسیم هزینه بازسازی میدان حسن آباد با تمام مالکان و ذی‌نفعان جلسه‌های متعدد برگزار شد و نتیجه حاصله این شد که بخشی از هزینه بازسازی میدان حسن آباد از مالکان مغازه‌های آسیب دیده اخذ شود.

آبادیان در پاسخ به این سوال که آیا مخالفتی از سوی مالکان و ذی‌نفعان مغازه‌های آسیب دیده میدان حسن آباد برای پرداخت هزینه بازسازی انجام شده است، گفت: خوشبختانه مخالفتی برای پرداخت هزینه مرمت و بازسازی این میدان صورت نگرفته و تامل خوبی با مالکان برای بازسازی برقرار شده است.

برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری تهران پیش‌تر اعلام کرده بود به دلیل آنکه بسیاری از مغازه‌های آسیب دیده میدان حسن آباد مالک خصوصی دارند در جلسه‌ای با آن‌ها تصمیم بر آن شد بخشی از هزینه مرمت میدان حسن آباد را آن‌ها تامین کنند.

محدثه شجاعی

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *