حل معضل اشتغال در گرو ایجاد قرارگاه جهادی

479

به گزارش ایران و جهان پرس، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) در مراسم‌ رونمایی از وب سایت موکب محرومان اظهار کرد: همیشه کار‌های بزرگی همانند انقلاب را از مسجد شروع کردیم.

وی با بیان اینکه در تاریخ کار‌های بزرگی با نام کربلا آغاز شده است، افزود: با این روند توانستیم با دست خالی قبل از انقلاب نظام سیطره مورد حمایت شرق و غرب را سرنگون کنیم، کاری که به نام امام حسین(ع) و قداست آن انجام گیرد، پربرکت و پر رونق است.

بختیاری ادامه داد: برای حل معضل اشتغال نیازمند یک قرارگاه جهادی هستیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: تدبیری که معاونت اشتغال تعریف کرده است، می‌تواند راهی را باز کند.

بختیاری با اشاره به اینکه این موکب همه را به یاد اربعین می‌اندازد، گفت: نامگذاری وب سایت اشتغال محرومان به عنوان موکب جرقه‌ای است که بر اساس آن بابی در قالب پروژه‌ باز شده و مردم وارد صحنه می‌شوند و هر جا که مردم حضور داشتند، ما شکست ناپذیر شدیم.

وضعیت اشتغال دغدغه مقام‌معظم رهبری است

وی با ببان اینکه دغدغه امروز مقام معظم رهبری بدون تعارف اشتغال است و در حکم بنده نیز توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات ذکر شده است، گفت: با راه اندازی این وب سایت امیدواریم بتوانیم برخی از مشکلات محرومان در حوزه اشتغال را برطرف کنیم.

بختیاری گفت: قطعا این اتفاق مبارک برای کل کشور برکت و ثمرات خوبی را خواهد داشت، ضمن اینکه در حوزه فناوری باید دسترسی آسان برای ثبت نام خیرین و محرومان نیز فراهم شود تا بتوانیم گره گشایی از کار محرومان داشته باشیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از آقای عبدالملکی نیز برای اینکه به دنبال مدل‌های جدید اشتغال هستند تشکر می‌کنم که امیدوارم زحمات آن‌ها نتیجه بخش باشد.

محدثه شجاعی

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *